Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Apie investavimą prie pietų stalo su Ornela Ramašauskaite: investavimas į meną

8 rugsėjo @ 12:00 13:30 UTC+2

Ornela Ramašauskaite

Sveiki! Po vasaros atostogų grįžtame prie jaukiausio mūsų formato – susitikimų prie pietų stalo, kur neformalioje aplinkoje valgome ir šnekamės apie kažkurią investavimo priemonę ar būdą.

Rugsėjo pietų tema – investavimas į meną. Šį kartą mums kompaniją palaikys ir savo įžvalgomis bei idėjomis pasidalins žinoma meno ir investavimo į meną profesionalė Ornela Ramašauskaitė.

Ornela investavimo į meną konsultantės karjerą pradėjo 2008 m. meno kūrinių aukcionų namuose. Ornela yra prisidėjusi prie eilės interesantų konsultavimo, tarptautinių ir vietinių privačių meno kūrinių kolekcijų formavimo ir investicinių meno kūrinių sandorių bei meno projektų („Fondazione Amedeo Modigliani” (Italija) parodos ambasadorė, buvusi Ministro Pirmininkė visuomeninė konsultantė kultūros klausimais, kūrybinių industrijų dėstytoja ir kt.).

Ornela yra meno rinkos agentūros „artXchange Global“ įkūrėja, aktyviai besistengianti demistifikuoti investavimą į meną bei edukuoti visuomenę, kad menas yra ir prieinama, ir įdomi investicija. „Wealth and Finance International Fund Awards 2023” suteikė Ornelai “Leading Female Figure in Art Wealth Management 2023” titulą.

Kaina: 30 EUR
Į kainą įeina : sriuba, antras patiekalas, kava arba arbata.

Informacija

Data:
8 rugsėjo
Laikas:
12:00 – 13:30 UTC+2
Kaina:
€30.00
Renginys kategorija:

Organizatorius

INWEST

MO bistro

Pylimo g.17,
Vilnius, 01141 Lietuva
+ Google žemėlapis

Bilietai

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking „Get Tickets” will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilietai nebepasiekiami