Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Prie pietų stalo apie investavimą į obligacijas su Egle Džiugyte

20 spalio @ 12:00 13:30 UTC+2

 Eglė Džiugyte

Sveiki! Tęsiame didelio populiarumo sulaukusį susitikimų prie pietų stalo formatą ir šįkart kviečiame susitikti pakalbėti apie šiuo metu „ant bangos” esančias įmonių obligacijas, už kurias investuotojams siūlomos 10-12% metinės palūkanos.

Apie obligacijas jau esame kalbėję prieš pusmetį, o šį kartą susitikimą skiriame praktiniams aspektams – Eglė Džiugytė, Šiaulių banko Ryšių su investuotojais vadovė atskleis obligacijų įsigijimo procesą, aspektus, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį renkantis, į kokias įmonių obligacijas investuoti, kaip nepraleisti galimybės sudalyvauti obligacijų platinime ir pan. 

Apie Eglę:
Kaip save pristato Eglė „Head of Making Markets Fun. While others talk about Bonds, she turns them into bonding experiences”.

Finansų profesionalė, turinti daugiau nei dešimties metų patirtį naršant finansų rinkų pasaulyje. Jos patirtis apima platų spektrą finansinių priemonių, įskaitant obligacijas, akcijas, užsienio valiutas, išvestines finansines priemones, pinigų rinkas ir kt. Aktyviai atstovauja poziciją, kad finansų rinkose visada yra galimybių ir jų yra daugiau nei priežasčių.

Kas įeina į pietų kainą? Pirmas ir antras patiekalai, kava arba arbata ir įdomūs pokalbiai bei naudinga informacija.

Svarbu! 

Negalint sudalyvauti renginyje, pinigai negrąžinami, tačiau savo bilietą galite perleisti kitam asmeniui.

Laukiame Jūsų!

Informacija

Data:
20 spalio
Laikas:
12:00 – 13:30 UTC+2
Kaina:
€30.00
Renginys kategorija:

Organizatorius

INWEST

Momo Grill, Totorių g. 1,

Momo Grill, Totorių g. 1,
Vilnius, 01103 Lietuva
+ Google žemėlapis

Bilietai

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking „Get Tickets” will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilietai nebepasiekiami