Loading Renginiai

« Visi Renginiai

  • This event has passed.

Apie investavimą prie pietų stalo su Lina Banyte-Surpliene: Vaikų finansinis raštingumas

9 birželio, 2023 @ 12:00 13:30 UTC+2

Lina Banytė-Surplienė

Vasara jau lipa ant kulnų, tad prieš išeinant atostogauti kviečiame į paskutinius šio sezono pietus! Ir šiuos pietus nusprendėme skirti vaikų finansinio raštingumo temai – vasara yra puiki proga tėvams ir vaikams pradėti ugdyti ir formuoti naujus finansinės disciplinos įgūdžius. 

O mūsų svečias per šiuos pietus bus Lina Banytė-Surplienė

„Visi tėvai turi ambiciją užauginti laimingus, sėkmingus ir savimi pasitikinčius žmones. Bet šiuolaikinė visuomenė daro viską, kad mums būtų sunkiau – skatina vaikus nuo mažens kuo daugiau vartoti ir pirkti daiktus, kurių jiems nereikia. Todėl žinau, kad tėvams reikia pagalbos – aiškių patarimų ir veiksmų, kuriuos įgyvendinus jie jausis ramesni.“ Lina Banytė-Surplienė

Lina 16 metų dirbo finansų ir mokesčių srityje, užėmė vadovaujančias pareigas vienoje didžiausių pasaulinėje audito ir konsultacijų bendrovėje “PricewaterhouseCoopers”. Tai padėjo Linai ne tik gerai perprasti finansų sistemą, pamatyti įvairių verslų “iš vidaus”, bet ir įgyti mokymų vedimo bei lyderystės patirties.

Lyderystė gyvenime prasideda nuo lyderystės namuose. Pati būdama 3 vaikų mama, Lina prieš 4 metus pradėjo savo projektą “Raising free kids”, kuris skirtas tėvams, norintiems užauginti savimi pasitikinčius ir kritiškai mąstančius vaikus. Panaudodama profesiniame darbe sukauptus įgūdžius, Lina nuolat veda internetinius seminarus tėvams apie vaikų finansinį ugdymą, kelis kartus per metus organizuoja mokymus tėvams, kurie padeda tėvams pasijusti ramesniems, kad sėkmingai paruošė vaikus ateičiai.

Lina yra knygos ir diskusijų kortelių „Apie pinigus su vaikais“ autorė. Lina domisi vaikų ir pinigų tema jau kelerius metus – kalbasi su savo vaikais, skaito literatūrą, dalinasi savo patirtimi Facebook grupėje „Apie vaikus ir pinigus“, bendradarbiauja su įvairiais leidiniais, dalyvauja radijo laidose bei tinklalaidėse. 

Lina pati yra išbandžiusi įvairius būdus su savo vaikais, klydusi, vėl bandžiusi ir vėl klydusi, kol atrado efektyvius būdus mokyti vaikus finansinių dalykų.

Susitikimas skirtas tiek pradedančiosioms, tiek jau pažengusioms investuotojoms.

Details

Data:
9 birželio, 2023
Time:
12:00 – 13:30 UTC+2
Cost:
€30.00
Event Category:

Organizer

INWEST

Į kainą įeina verslo pietūs: salotos arba sriuba, antras patiekalas, kava arba arbata.

!!!Negalint sudalyvauti pinigai negrąžinami, bet savo vietą galite perleisti kitiems.

Hilton Garden Inn Vilnius

Gedimino pr. 44B
Vilnius, 01110 Lietuva
+ Google Map

Bilietą

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking „Get Tickets” will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilietą are no longer available

Ornela Ramašauskaitė

Meno rinkos ekspertė, agentūros „artXchange Global“ vadovė

Ornela turi daugiau nei 15 metų praktinę patirtį dirbant lokalioje ir tarptautinėje meno
rinkose, išmano tiek klasikinį, tiek šiuolaikinį meną. Taip pat ji yra dėstytoja bei tyrėja,
disertacijos tema „Modelling Contemporary Art Investment Strategies in the Context of
Geopolitical Conflicts“. „Wealth and Finance International Fund Awards 2023” suteikė
ekspertei “Leading Female Figure in Art Wealth Management 2023” titulą.
Ornela siekia demistifikuoti investavimą į meną bei edukuoti visuomenę, kad menas yra ir
prieinama, ir įdomi investicija.