Individuali investavimo konsultacija

individualios konsultacijos inwest finansai investavimas akcijos

Individuali investavimo konsultacija skirta Jums, jei norite pradėti investuoti, tačiau kažkas jus vis stabdo.

Taip, būtent pirmas žingsnis yra sunkiausias, tačiau 1:1 sesija su mūsų konsultantais padės jums nugalėti baimes ir suteiks jums reikiamų žinių, kurios padės lengviau suprasti kaip veikia investicijų pasaulis.

Individuali konsultacija bus pritaikyta būtent Jūsų poreikiams: konsultantai padės nustatyti savo rizikos lygį, sudaryti investicinį portfelį, pasirinkti prekybos platformą ir kt. 

Mūsų ekspertų gretos taip pat nuolat pildosi atskirų sričių profesionalais, tad suteikiame galimybę pasikonsultuoti investavimo į atskiras turto klases klausimais.

Ko tikėtis?
2 x 45 minučių arba vienkartinio 1,5 valandos trukmės vaizdo pokalbio su INWEST finansų konsultantu.

Ornela

Investavimas į meną

 

Ornela – meno rinkos ekspertė, investavimo į meno kūrinius konsultantė, meno rinkos agentūros „artXchange Global“ vadovė, dėstytoja. Turi daugiau nei 15 metų praktinę patirtį dirbant lokalioje ir tarptautinėje meno rinkose, išmano tiek klasikinį, tiek šiuolaikinį meną.

Ornela yra ir tyrėja, disertacijos tema „Modelling Contemporary Art Investment Strategies in the Context of Geopolitical Conflicts“. „Wealth and Finance International Fund Awards 2023” suteikė Ornelai “Leading Female Figure in Art Wealth Management 2023” titulą.
Konsultuoja dėl privačių ir korporacinių meno kolekcijų, investavimo į meną pradžios klausimais.

Konsultacijos kaina: 200 EUR / 1,5 val.

Indrė

Investavimo portfelio sudarymas

 

Indrė – sertifikuota Baltic Financial Advisors Association (BFAA) investicijų konsultantė (licencijos nr. 7994). Turi daugiau nei 10 metų praktinės patirties investuojant į skirtingus finansinius instrumentus.

Konsultuoja investicijų, asmeninių finansų klausimais. Padeda susikurti investavimo planą ir strategiją, susiformuoti portfelį, kad klientas efektyviau galėtų pasiekti savo investavimo tikslus. 

Konsultacijos kaina: 250 EUR / 1,5 val.
Alina Jovaišienė Inwest konsultacijos mokesciai

Alina

Investavimo mokesčiai

Alina – mokesčių konsultantė. Nors pati investuoja kaip tipinė teisininkė – tik į NT ir į meną, išmano įvairių finansavimo instrumentų apmokestinimą ir gali patarti dėl efektyvesnės finansavimo formos – pačiam/ pačiai ar per bendrovę. Alina gali padėti pasiruošti galimam sandoriui siekiant jo efektyvaus įgyvendinimo arba įvertinti ir suskaičiuoti jau įvykusios operacijos mokesčių kaštus.

Alina yra Mazars mokesčių partnerė Lietuvoje. Mokesčių srityje dirba nuo 2005 m.

Konsultacijos kaina: 200 EUR / 1 val.

Greta

Investavimo portfelio sudarymas
 
Greta – licencijuota Baltic Financial Advisors Association (BFAA) investavimo patarėja (licencijos nr. 8698). Savo kasdienėje veikloje ji padeda klientams susikurti likvidžius investavimo portfelius, atsižvelgiant į kiekvieno unikalius charakterio bruožus bei finansinius tikslus. Būdama tikra sporto fane Greta mėgsta lyginti ilgalaikį investavimą su treniruočių procesu: tam, kad pasiektum sėkmę, reikia disciplinos, tikslo bei aiškaus veiksmų plano.
Konsultacijos kaina: 200 EUR / 1,5 val.

Ornela Ramašauskaitė

Meno rinkos ekspertė, agentūros „artXchange Global“ vadovė

Ornela turi daugiau nei 15 metų praktinę patirtį dirbant lokalioje ir tarptautinėje meno
rinkose, išmano tiek klasikinį, tiek šiuolaikinį meną. Taip pat ji yra dėstytoja bei tyrėja,
disertacijos tema „Modelling Contemporary Art Investment Strategies in the Context of
Geopolitical Conflicts“. „Wealth and Finance International Fund Awards 2023” suteikė
ekspertei “Leading Female Figure in Art Wealth Management 2023” titulą.
Ornela siekia demistifikuoti investavimą į meną bei edukuoti visuomenę, kad menas yra ir
prieinama, ir įdomi investicija.