Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Apie investavimą į meną: pristato INWEST x MO muziejus

28 balandžio @ 17:20 19:30 UTC+2

2023 balandžio 28 d.
17:20 VIP ekskursija: MO muziejaus užkulisiai
18.00 pranešimas “Šiuolaikinio meno rinka ir kolekcionavimas” , Justė Jonutytė
Justė yra kuratorė ir šiuolaikinio meno rinkos ekspertė, RUPERT centro vadovė (2013-2019 m.) @TEMAProjects įkūrėja ir ArtVilnius meno mugės bei Lietuvos kultūros instituto tarybos narė.
Pranešimo metu išgirsime
Nors vis dažniau praveriame muziejų ir privačių galerijų duris, šiuolaikinio meno sritis iki šiol daugeliui atrodo sudėtinga naviguoti, o kūrinių pardavimai – apsupti paslapčių. Kokie faktoriai lemia šiuolaikinio meno kūrinio kainą ir kaip įsitikinti, kad ji adekvati? Kur geriausia įsigyti kūrinius pradedant domėtis menu? Į ką renkantis kūrinį atkreipti dėmesį priklausomai nuo to, ar jį renkamės namų, ofiso erdvei, ar norėdami investuoti ir su laiku gauti finansinę grąžą? Kokios kolekcionavimo strategijos vyrauja? Šias temas, o kartu ir meno kolekcionavimą lydinčius mitus, aptarsime Justės Jonutytės pranešime.
18.20 pranešimas “Skaitmeninis kolekcionavimas”, Ieva Gražytė
Ieva yra blokų grandinės technologijos tyrimų laboratorijos „SUPER HOW?“ meno technologijų tyrėja, projekto „superhow.ART“ vadovė, naujųjų medijų meno kuratorė.
Pranešimo metu išgirsime
Skaitmeninis kolekcionavimas – nauja banga meno rinkoje. Fizinio meno skaitmeninis kolekcionavimas: ArtTech ir „phygital“ menas. Kolektyvinis kolekcionavimas ir meno rinkos prieinamumo didėjimas. Art 3.0: technologijos ir naujos galimybės investuoti.
18.40 pranešimas „MO muziejus – investicija ar išvesticija?” Mindaugas Morkūnas, Mo muziejaus vystymo vadovas, patariamosios valdybos narys
19:00 pokalbiai apie meną prie vyno

!!!Negalint sudalyvauti pinigai negrąžinami, bet savo vietą galite perleisti kitiems.

Informacija

Data:
28 balandžio
Laikas:
17:20 – 19:30 UTC+2
Kaina:
€45.00
Renginys kategorija:

Organizatorius

INWEST

Bilietai

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking „Get Tickets” will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilietai nebepasiekiami