Labas, Admin!

Labai džiaugiamės, kad žengei svarbų žingsnį savo investavimo kelionėje ir prisijungei prie INWEST bendruomenės! Stengsimės tapti Tavo pagalbininku, padėsiančiu susiorientuoti investavimo pasaulyje ir gauti įkvėpimą rūpintis savo finansine gerove. 

Pradžia

Taigi nuo ko pradėti: 

Kviečiame prisijungti prie mūsų narystės platformos www.inwest.com paspaudus “Prisijungti” mygtuką (jį rasi svetainės viršutiniame dešiniajame kampe. Platformoje rasi tiek visiems prieinamą, tiek tik narėms(-iams) skirtą turinį. 

Pirmiausiai siūlome peržiūrėti “Investavimo pradžiamokslis” įrašą, kuriame rasi bazinę informaciją apie pagrindines investavimo taisykles. Investavimo pradžiamokslio įrašą rasite paspaudus “Kursai” mygtuką.  

Jei nusipirkai metinę narystę, taip pat kviečiame peržiūrėti ir kitus mokymus: “Akcijos ir obligacijos”, “Investiciniai fondai” ir kt. Ši informacija padės Tau suprasti investavimo alternatyvų įvairovę. 

Pradžia

Taigi nuo ko pradėti: 

Kviečiame prisijungti prie mūsų narystės platformos www.inwest.com paspaudus ant įkonelės ir tada “Prisijungti” mygtuką (jį rasi svetainės viršutiniame dešiniajame kampe. Platformoje rasi tiek visiems prieinamą, tiek tik narėms(-iams) skirtą turinį. 

Pirmiausiai siūlome peržiūrėti “Investavimo pradžiamokslis” įrašą, kuriame rasi bazinę informaciją apie pagrindines investavimo taisykles. Investavimo pradžiamokslio įrašą rasite paspaudus “Kursai” mygtuką.  

Jei nusipirkai metinę narystę, taip pat kviečiame peržiūrėti ir kitus mokymus: “Akcijos ir obligacijos”, “Investiciniai fondai” ir kt. Ši informacija padės Tau suprasti investavimo alternatyvų įvairovę. 

        

 

 

 

Sek Renos ir Jekaterinos investavimo kelionę

Kas mėnesį savo paskyrose rasite Renos ir Jekaterinos kartu su 15min vykdomo projekto “Investuoti paprasta” įrašus. 
Merginos kas mėnesį skiria po 100 eurų investicijoms į skirtingas finansines priemones (Jekaterina investuoja į akcijas, Rena – į fondus). Šio projekto tikslas – supažindinti su investavimo priemonių įvairove ir papasakoti per kokius finansų tarpininkus galima investuoti. 

              

Įkvėpimui

Kiekvieną mėnesį kalbiname moteris, kurios jau pradėjo investuoti – kiekviena istorija yra unikali, ir kartu visos moterys susiduria su tais pačiais klausimais “Ar aš pakankamai suprantu apie investavimą?”, “Į ką investuoti?”, “Per kur investuoti” ir pan. Tad siekiame išsklaidyti abejones ir gauti įkvėpimo veikti. Kviečiame aktyviai dalyvauti šiuose online susitikimuose (informacija apie planuojamus susitikimus skelbiame viešai) ir užduoti klausimus pašnekovėms. Mūsų narės(-iai) pokalbių įrašus taip pat gali paklausyti ir vėliau – įrašus talpiname „Tinklalaidėje su svečiu”.

Rinkos naujienos

Siekiame palaikyti “ranką ant pulso” ir savo narėms suteikti aktualią informaciją apie investavimo galimybes ir rinkos naujienas. Tą darome organizuodami online susitikimus “Rinkos apžvalga” ir/arba siųsdami naujienlaiškius (jei naujienlaiškiai Tavęs nepasiekia, siūlome pasižiūrėti ar mūsų laiškai nekeliauja į “Spam” dėžutę). Rinkos naujienas galite rasti ČIA

Renginiai ir gyvi susitikimai

Kas mėnesį organizuojame gyvus susitikimus “Apie investavimą prie pietų stalo”, kur 10-15 merginų kompanijoje diskutuojame tam susitikimui skirta tema ir pasikviečiame tos srities ekspertą-svečią turiningam pokalbiui. Šie susitikimai yra atviri visiems (ne tik INWEST nariams), tačiau dėl labai didelės paklausos pirmenybė registruotis priklauso jums!
Apie planuojamą susitikimą pirmiausiai informuojame narystės turėtojas(-us), o tik po dienos-dviejų paskelbiame apie renginį viešai.

Taip pat organizuojame ir kitus įdomius renginius įdomiose vietose. Kviečiame dalyvauti!
Informacija apie renginius skelbiame Renginiai paskyroje.

Uždara Facebook grupė

Kviečiame prisijungti prie privačios tik narėms skirtos Facebook grupės. Ten Tavęs laukia kitos narės, su kuriomis galima diskutuoti ir dalintis informacija, taip pat galimybė sekti mūsų naujienas.

Smagios investavimo kelionės! 

INWEST komanda

Ornela Ramašauskaitė

Meno rinkos ekspertė, agentūros „artXchange Global“ vadovė

Ornela turi daugiau nei 15 metų praktinę patirtį dirbant lokalioje ir tarptautinėje meno
rinkose, išmano tiek klasikinį, tiek šiuolaikinį meną. Taip pat ji yra dėstytoja bei tyrėja,
disertacijos tema „Modelling Contemporary Art Investment Strategies in the Context of
Geopolitical Conflicts“. „Wealth and Finance International Fund Awards 2023” suteikė
ekspertei “Leading Female Figure in Art Wealth Management 2023” titulą.
Ornela siekia demistifikuoti investavimą į meną bei edukuoti visuomenę, kad menas yra ir
prieinama, ir įdomi investicija.