Investavimo akademija: Investavimas ir rizikos valdymas – misija įmanoma?

Play Video

Šioje „Investavimo akademija“ laidoje kalbėsime apie skirtingus būdus, kurie padeda kontroliuoti investicijų riziką, ką svarbu žinoti pradedantiesiems, o ką patyrusiems investuotojams ir kaip nusistatyti savo rizikos toleranciją bei pagal tai rinktis investicines priemones. Ar įmanoma išmokti toleruoti didesnę riziką, kokį vaidmenį rizikos valdyme vaidina investuotojo amžius, šeiminė padėtis, kiti finansiniai įsipareigojimai ir pan.

Laidos svečiai: Marius Ignotas, „Swedbank“ Finansų rinkų tarnybos vadovas, Rena Saribekian, „Synergy finance“ santykių su klientais vadovė ir Vilius Tamkvaitis, Vilniaus kolegijos investicijų valdymo lektorius.

Mes investavimą paverčiame paprastu.

 #InvestavimoAkademija

Dalintis:

Panašūs straipsniai

Rubrika

Septinta investicija su Jekaterina

Norėjau investuoti į obligacijas, bet bus vėl akcijos Kas bent kažkiek seka investavimo temą, pastaruoju metu tikriausiai atkreipė dėmesį į įmoniųleidžiamų obligacijų siūlomas palūkanų normas: jos svyruoja 10-13% rėmuose ir siūlo visaineblogą grąžą investuotojams. Apie obligacijas, kaip palankų finansinį instrumentą šiais laikais,kalba ir žinomi Lietuvos ekonomistai, tad jei tik atsiranda gera galimybė, stengiuosi nepraleistijos ir […]

Norėdami pasiekti šį įrašą, turite įsigyti Metinė INWEST narystė* or Mėnesinė INWEST narystė*.

Skaityti >>