Investavimo akademija: Investavimas ir rizikos valdymas – misija įmanoma?

Play Video

Šioje „Investavimo akademija“ laidoje kalbėsime apie skirtingus būdus, kurie padeda kontroliuoti investicijų riziką, ką svarbu žinoti pradedantiesiems, o ką patyrusiems investuotojams ir kaip nusistatyti savo rizikos toleranciją bei pagal tai rinktis investicines priemones. Ar įmanoma išmokti toleruoti didesnę riziką, kokį vaidmenį rizikos valdyme vaidina investuotojo amžius, šeiminė padėtis, kiti finansiniai įsipareigojimai ir pan.

Laidos svečiai: Marius Ignotas, „Swedbank“ Finansų rinkų tarnybos vadovas, Rena Saribekian, „Synergy finance“ santykių su klientais vadovė ir Vilius Tamkvaitis, Vilniaus kolegijos investicijų valdymo lektorius.

Mes investavimą paverčiame paprastu.

 #InvestavimoAkademija

Dalintis:

Panašūs straipsniai

Rubrika

Trečia investicija su Rena

Kur investuoti, kai visi bijo?  Tokiais sudėtingais ir sunkiai suprantamais ekonominiais periodais, koks yra dabar, investuotojai dažnai ieško galimų alternatyvų akcijoms ar investiciniams fondams, kurios būtų kaip įmanoma saugesnės.  Tiek profesionalių investuotojų, tiek visiškai tuo niekad nesidomėjusių žmonių dažnas pasirinkimas būna auksas – vienas vertingiausių pasaulio metalų, kuris dažnai yra laikomas atspariu krizėms ir įvairiems […]

Norėdami pasiekti šį įrašą, turite įsigyti Mėnesinė INWEST narystė or Metinė INWEST narystė.

Skaityti >>