Į pliusą: Raudonasis sausis ir akcijų rinkos korekcijos | Rusijos-Ukrainos konfliktas

Play Video

💡 Projekto idėją palaiko: 🤝

Investuokite SEB mobiliojoje programėlėje su investicijų robotu. Gaukite asmeniškai Jums pritaikytą investavimo pasiūlymą per 15 minučių, o investuoti galite ir nuo 1 euro – https://www.seb.lt/investiciju-robotas Primename, kad investavimas yra susijęs su rizika. Taikomi administravimo ir valdymo mokesčiai.

Šįkart „Į Pliusą“ tinklalaidėje Andrius kalbasi su „Synergy Finance“ santykių su klientais vadove Rena Saribekean ir privačiu investuotoju, žurnalo „Investuok“ autoriumi Žilvinu Speteliūnu. Akcijų rinkos korekcijos, Rusijos ir Ukrainos konflikto įtaka rinkoms, moterų ir vyrų investavimo ypatumai. Čia – dar ne viskas. Ar žinojote, kad aštuonios iš dešimties moterų mano, jog nemoka tvarkytis su pinigais? Kuo įdomus Cathie Wood fenomenas? Kur šiandien investuoti šeimai, kai kontekste – 12 proc. infliacija? Apie viską išsamiau – naujausioje tinklalaidėje.

💸 „Laisvės TV. Pinigai“ – kanalas žmonėms, kuriems rūpi pinigai.

Dalintis:

Panašūs straipsniai

Rubrika

Septinta investicija su Jekaterina

Norėjau investuoti į obligacijas, bet bus vėl akcijos Kas bent kažkiek seka investavimo temą, pastaruoju metu tikriausiai atkreipė dėmesį į įmoniųleidžiamų obligacijų siūlomas palūkanų normas: jos svyruoja 10-13% rėmuose ir siūlo visaineblogą grąžą investuotojams. Apie obligacijas, kaip palankų finansinį instrumentą šiais laikais,kalba ir žinomi Lietuvos ekonomistai, tad jei tik atsiranda gera galimybė, stengiuosi nepraleistijos ir […]

Norėdami pasiekti šį įrašą, turite įsigyti Metinė INWEST narystė* or Mėnesinė INWEST narystė*.

Skaityti >>