Į pliusą: Raudonasis sausis ir akcijų rinkos korekcijos | Rusijos-Ukrainos konfliktas

Play Video

💡 Projekto idėją palaiko: 🤝

Investuokite SEB mobiliojoje programėlėje su investicijų robotu. Gaukite asmeniškai Jums pritaikytą investavimo pasiūlymą per 15 minučių, o investuoti galite ir nuo 1 euro – https://www.seb.lt/investiciju-robotas Primename, kad investavimas yra susijęs su rizika. Taikomi administravimo ir valdymo mokesčiai.

Šįkart „Į Pliusą“ tinklalaidėje Andrius kalbasi su „Synergy Finance“ santykių su klientais vadove Rena Saribekean ir privačiu investuotoju, žurnalo „Investuok“ autoriumi Žilvinu Speteliūnu. Akcijų rinkos korekcijos, Rusijos ir Ukrainos konflikto įtaka rinkoms, moterų ir vyrų investavimo ypatumai. Čia – dar ne viskas. Ar žinojote, kad aštuonios iš dešimties moterų mano, jog nemoka tvarkytis su pinigais? Kuo įdomus Cathie Wood fenomenas? Kur šiandien investuoti šeimai, kai kontekste – 12 proc. infliacija? Apie viską išsamiau – naujausioje tinklalaidėje.

💸 „Laisvės TV. Pinigai“ – kanalas žmonėms, kuriems rūpi pinigai.

Dalintis:

Panašūs straipsniai

Rubrika

Trečia investicija su Rena

Kur investuoti, kai visi bijo?  Tokiais sudėtingais ir sunkiai suprantamais ekonominiais periodais, koks yra dabar, investuotojai dažnai ieško galimų alternatyvų akcijoms ar investiciniams fondams, kurios būtų kaip įmanoma saugesnės.  Tiek profesionalių investuotojų, tiek visiškai tuo niekad nesidomėjusių žmonių dažnas pasirinkimas būna auksas – vienas vertingiausių pasaulio metalų, kuris dažnai yra laikomas atspariu krizėms ir įvairiems […]

Norėdami pasiekti šį įrašą, turite įsigyti Mėnesinė INWEST narystė or Metinė INWEST narystė.

Skaityti >>