Tinklalaidė su „Revolut Securities Europe“ vadovu Rolandu Juteika

Rolandas Juteika

Rolandas Juteika, „Revolut Securities Europe“ vadovas, yra sukaupęs daugiau kaip 13 metų profesinės patirties bankininkystės srityje, daugiausia dėmesio skirdamas investavimo paslaugoms. Nuo 2021 m. jis vadovauja britų finansų programėlės „Revolut“ finansų maklerio įmonei, kuri teikia paslaugas klientams Europos ekonominėje erdvėje. Rolandas taip pat yra mobilių programėlių kūrimo entuziastas.

Lietuvoje registruota ir licencijuota „Revolut“ finansų maklerio įmonė teikia paslaugas visoje Europos ekonomikos erdvėje. Jos vadovas Rolandas Juteika papasakos apie:
➡ investavimo per „Revolut“ subtilybes
➡ komisinius
➡ finansinius instrumentus
➡ galimybes investuoti į įmonių ir valstybių obligacijas
➡ apie naują investavimo „robotuką“, kuris padės sudėlioti tinkamą strategiją

Bus galimybė užduoti klausimus.

Trukmė: 30 min.

Lapkričio 30d. 11:00 val.

Jei negalėsite sudalyvauti, ne bėda! Pokalbio įrašu pasidalinsime 🙂

Dalintis:

Panašūs straipsniai

Rubrika

Septinta investicija su Jekaterina

Norėjau investuoti į obligacijas, bet bus vėl akcijos Kas bent kažkiek seka investavimo temą, pastaruoju metu tikriausiai atkreipė dėmesį į įmoniųleidžiamų obligacijų siūlomas palūkanų normas: jos svyruoja 10-13% rėmuose ir siūlo visaineblogą grąžą investuotojams. Apie obligacijas, kaip palankų finansinį instrumentą šiais laikais,kalba ir žinomi Lietuvos ekonomistai, tad jei tik atsiranda gera galimybė, stengiuosi nepraleistijos ir […]

Norėdami pasiekti šį įrašą, turite įsigyti Metinė INWEST narystė* or Mėnesinė INWEST narystė*.

Skaityti >>