Katerinos Stankūnės investavimo kelionė

Geri pavyzdžiai visada motyvuoja susimąstyti apie savo pačių įpročius.

O kad įpročiai būtų vystomi ir investavimo srityje, moteris ugdo projekto „Inwest“ bendrą įkūrėjos, finansų valdymo ekspertės Rena Saribekian-Kinderė ir Jekaterina Govina. Investuoti skatinančioje platformoje jos ne tik perduoda savo žinias, bet ir dalinasi sėkmingų žmonių patirtimis.

Patirtimi rubrikoje „Mano investavimo kelionė“ rugpjūtį su „Inwest“ sutiko pasidalinti grožio srityje dirbanti ir sėkmingai verslą plėtojanti vilnietė Katerina Stankūnė.

Žinoma kosmetologė šiandien prisideda prie moterų grožio tausojimo ne tik lepindama jas procedūromis, bet turi ir e-prekybos platformą skinshop.lt.

Norėdami pasiekti šį įrašą, turite įsigyti Metinė INWEST narystė arba Mėnesinė INWEST narystė.
Dalintis:

Panašūs straipsniai

Rubrika

Septinta investicija su Jekaterina

Norėjau investuoti į obligacijas, bet bus vėl akcijos Kas bent kažkiek seka investavimo temą, pastaruoju metu tikriausiai atkreipė dėmesį į įmoniųleidžiamų obligacijų siūlomas palūkanų normas: jos svyruoja 10-13% rėmuose ir siūlo visaineblogą grąžą investuotojams. Apie obligacijas, kaip palankų finansinį instrumentą šiais laikais,kalba ir žinomi Lietuvos ekonomistai, tad jei tik atsiranda gera galimybė, stengiuosi nepraleistijos ir […]

Norėdami pasiekti šį įrašą, turite įsigyti Metinė INWEST narystė* or Mėnesinė INWEST narystė*.

Skaityti >>