Investicinio fondo ONLINE pristatymas

Play Video

Džiaugiamės prasmingomis partnerystėmis ir šį kartą norime pristatyti jums seniai brandintą ir pagaliau dienos šviesą išvydusį projektą – inWEst ir Synergy Finance sukurtas investicinis fondas „Future Demographics Fund“.

Šiame fonde apjungtos inWEst sukauptos įžvalgos dėl vykstančių demografinių pokyčių, ypač moterų vaidmens ekonomikoje didėjimo. Šie pokyčiai paskatins sveikatos apsaugos ir ilgaamžiškumo, maisto, finansų technologijų, pramogų, kelionių ir prabangos sektorių, bei į tvarumą orientuotų verslų spartesnę plėtrą ir skaitmenizaciją. Fondas apjungs savyje investicijas į šias sritis, pasitelks mokslu paremtą momentum investavimo strategija bei suteiks galimybes ne tik užsidirbti, bet ir prisidėti prie prasmingų pokyčių!

Seminaro metu Synergy Finance komanda pristatys fondo idėją ir galimybes investuoti. Kviečiame dalyvauti!

Fondo pristatymo metu aptarsime investuojamų krypčių augimo potencialą:

  • Tvarus vartojimas
  • Maisto ir agro industrijos
  • Finansų technologijos
  • Sveikatos ir ilgaamžiškumo sektorius
  • Pramogų, kelionių, prabangos prekių industrijos

Tai išskirtinė galimybė kiekvienai pradėti investuoti nuo nedidelių sumų.

Jeigu turėsite klausimų – būtinai kreipkitės, INWEST komanda

Dalintis:

Panašūs straipsniai

Rubrika

Trečia investicija su Rena

Kur investuoti, kai visi bijo?  Tokiais sudėtingais ir sunkiai suprantamais ekonominiais periodais, koks yra dabar, investuotojai dažnai ieško galimų alternatyvų akcijoms ar investiciniams fondams, kurios būtų kaip įmanoma saugesnės.  Tiek profesionalių investuotojų, tiek visiškai tuo niekad nesidomėjusių žmonių dažnas pasirinkimas būna auksas – vienas vertingiausių pasaulio metalų, kuris dažnai yra laikomas atspariu krizėms ir įvairiems […]

Norėdami pasiekti šį įrašą, turite įsigyti Mėnesinė INWEST narystė or Metinė INWEST narystė.

Skaityti >>