Investicinio fondo ONLINE pristatymas

Play Video

Džiaugiamės prasmingomis partnerystėmis ir šį kartą norime pristatyti jums seniai brandintą ir pagaliau dienos šviesą išvydusį projektą – inWEst ir Synergy Finance sukurtas investicinis fondas „Future Demographics Fund“.

Šiame fonde apjungtos inWEst sukauptos įžvalgos dėl vykstančių demografinių pokyčių, ypač moterų vaidmens ekonomikoje didėjimo. Šie pokyčiai paskatins sveikatos apsaugos ir ilgaamžiškumo, maisto, finansų technologijų, pramogų, kelionių ir prabangos sektorių, bei į tvarumą orientuotų verslų spartesnę plėtrą ir skaitmenizaciją. Fondas apjungs savyje investicijas į šias sritis, pasitelks mokslu paremtą momentum investavimo strategija bei suteiks galimybes ne tik užsidirbti, bet ir prisidėti prie prasmingų pokyčių!

Seminaro metu Synergy Finance komanda pristatys fondo idėją ir galimybes investuoti. Kviečiame dalyvauti!

Fondo pristatymo metu aptarsime investuojamų krypčių augimo potencialą:

  • Tvarus vartojimas
  • Maisto ir agro industrijos
  • Finansų technologijos
  • Sveikatos ir ilgaamžiškumo sektorius
  • Pramogų, kelionių, prabangos prekių industrijos

Tai išskirtinė galimybė kiekvienai pradėti investuoti nuo nedidelių sumų.

Jeigu turėsite klausimų – būtinai kreipkitės, INWEST komanda

Dalintis:

Panašūs straipsniai

Rubrika

Septinta investicija su Jekaterina

Norėjau investuoti į obligacijas, bet bus vėl akcijos Kas bent kažkiek seka investavimo temą, pastaruoju metu tikriausiai atkreipė dėmesį į įmoniųleidžiamų obligacijų siūlomas palūkanų normas: jos svyruoja 10-13% rėmuose ir siūlo visaineblogą grąžą investuotojams. Apie obligacijas, kaip palankų finansinį instrumentą šiais laikais,kalba ir žinomi Lietuvos ekonomistai, tad jei tik atsiranda gera galimybė, stengiuosi nepraleistijos ir […]

Norėdami pasiekti šį įrašą, turite įsigyti Metinė INWEST narystė* or Mėnesinė INWEST narystė*.

Skaityti >>